Wszelkie prawa do zawartości portalu www.aktyprawne.poznajpodatki.pl (w tym: skryptów, grafiki, informacji i materiałów zawartych na stronach) są zastrzeżone.

Pobieranie materiałów z serwisu następować może wyłącznie w celu osobistego wykorzystania przez osoby fizyczne. Wykorzystanie do celów komercyjnych, w tym kopiowanie, modyfikowanie, powielanie, publiczne odtwarzanie, lub udostępnianie osobom trzecim dozwolone jest tylko za pisemną zgodą właściciela praw autorskich.

Prawa autorskie do skryptów, grafiki lub innych materiałów użytych przy tworzeniu portalu www.aktyprawne.poznajpodatki.pl, a nie będących własnością właściciela praw autorskich do portalu www.aktyprawnepoznajpodatki.pl mają ograniczone prawa autorskie, a ich wykorzystywanie jest zabronione, gdyż licencja pozwala na użytkowanie ich tylko na potrzeby portalu www.aktyprawne.poznajpodatki.pl.

Właścicielem praw autorskich jest Lucyna Kozik, zam. w Szprotawie.

Korzystanie z informacji dostępnych na stronach portalu www.aktyprawne.poznajpodatki.pl może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

Zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83).

Pozostałe prawa autorskie:

Zdjęcia i obrazki wykorzystane na stronie zakupione zostały na licencji royalty free w serwisach: Depositphotos.com, Fotolia.pl, Ingimage.com, AdobeStock.com

Projekt graficzny na licencji MNKY Studio (Themeforest.net)

Dodaj komentarz