Poznaj Podatki

Projekt PoznajPodatki.pl

Projekt PoznajPodatki.pl powstał w 2012 roku. Od tego momentu sukcesywnie postępuje rozwój zarówno zespołu redakcyjno – technicznego, jak i planów, celów i założeń. Celem Projektu PoznajPodatki.pl jest:

[list style=”plus”]

  • stworzenie wyspecjalizowanych portali o tematyce podatkowej,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu podatków (online oraz w terenie),
  • udzielanie informacji i porad o tematyce podatkowej (online, telefonicznie, w biurze),
  • wspieranie zrzeszonych projektów i portali (m.in. poprzez wymianę linków, udostępnianie subdomen i kont na serwerach).

[/list]

Projekt PoznajPodatki.pl skierowany jest zarówno do Podatników nieprowadzących działalności, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i osób prawnych.

profil

Zapraszamy też na nasz drugi portal poświęcony zasadom opodatkowania odpłatnego zbycia nieruchomości. Dzięki www.PIT-39.info zyskali Państwo dostęp do artykułów, aktualności i orzecznictwa z zakresu objętego tematyką portalu. Dodatkowo udostępniliśmy usługę polegającą na bezpłatnym udzieleniu informacji i porad dla Podatników!

Wkrótce podamy więcej informacji o kolejnych naszych pomysłach oraz daty premier kolejnych projektów. Aby być na bieżąco zapraszamy także na nasze profile na portalach społecznościowych. Odnośniki do nich znajdują się na górze strony.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz